7 Kasım 2012 Çarşamba

Makyaj Önerileri


Makyaj Önerileri

 Uzun sürecek bir partiye mi katılacaksınız yoksa çok özel, sınırlı sayıda kişinin katıldığı bir geceye mi?
işte 4 farklı durumda uygulayabileceğiniz dikkat çekici 4 makyaj önerisi.. Uzun gece eğlenceleri için vamp bir tarz yakalayabilirsiniz.

Cesur renk kombineleri ve kedi gözlerle tüm bakışları üstünüzde toplayabilirsiniz. Mor tonlarda göz kalemi ile gözlerinize belirgin bir çerçeve uygulayın. Farınızı gözlerinizin etrafında kalın bir hat oluşturacak şekilde sürün ve göz makyajınıza son noktayı koyun.

Eflatun farı ortaya çıkaracak kiraz kırmızısı ruj uygulayın. Modern Pastel Bronz ten üzerine yumuşak tonlar cilde aydınlıkta kusursuz bir görünüm kazandırır. Renkli gündüz kremini ve tera kotta pudrayı yüzünüze uygulayın. Gözlerinizi aqua marin tonlarındaki bir göz kalemiyle çerçeve lendirin. Göz kapaklarınızı yeşille boyayın ve kaşlarınızı kahverengi göz kalemiyle vurgulayın.

Kirpiklerinize maskara sürün ve kaşlarınızı altın tonlarındaki bir jelle öne çıkarın. Son olarak nude tonlarındaki bir ruju dudaklarınıza sürün.


********************************************************************************


Bu kış sıra dışı siyah makyaj inanılmaz derecede öne çıktı. Özellikle parti gecelerinde.. Kusursuz bir dumanlı göz efekti için gözlerinizi siyah bir eyeliner'la belirginleştirin. Ardından pudra farınızı gözlerinin içinden dışarıya doğru bir fırça yardımıyla sürün.

Yumuşak dokunuşlu bir etki için çevresini parmaklarınızla iyice bulaştırın  Uyumlu bir görüntü için dudaklarınızı nude tonlarında renklendirin.

Küçük bir ipucu: Daha doğal bir görünüm için dudaklarınıza ruj yerine kapatıcı uygulayabilirsiniz.


*********************************************************************************


Klasik

Naif altın tonlardaki far ve koyu kırmızı dudaklar en özel davetlerde size en modern görünümü verir. şık ama abartılı olmayan bu makyajda porselen bir ten de asaleti tamamlıyor. Bu makyaj sıvı bir fondötenle uygulamak başarılı bir sonuç verecektir. Fondöteninizi orta büyüklükteki bir fırçayla uygulamanız cildinizde pürüzsüz bir görünüm yaratmanız da yardımcı olacaktır.Yeşil Çay, Sarımsak Çayı, Zayıflama ve Garlic Tea